Перейти до вмісту
Благодійна онлайн-книгарня
Благодійна онлайн-книгарня

Як це працює?

Книжкові сили України це проєкт, який допоможе вам перетворити ваші прочитані книги на донат для Збройних сил України!

Цей проект буде виключно благодійним доки Україна не переможе. Усі кошти, що будуть витрачені на книги у цьому інтернет магазині щомісяця будуть перераховуватись на рахунок благодійної організації Благодійний фонд «Коммон гуд». Статутом фонду передбачено, що зібрані кошти будуть направлені на посилення обороноздатності України. Щомісяця ми будемо оголошувати новий збір та закривати поточні збори у Новинах на головній сторінці сайту. 

Щоб пожертвувати свої книги ви можете скористатись нашим телеграм ботом, який крок за кроком буде підказувати вам як це зробити @Bookforces_bot 

Книгу потрібно буде відправити покупцеві тільки після того, як її куплять у нашому інтернет магазині. Коли це станеться, телеграм бот сповістить вас про це та надішле усі необхідні дані для відправки книги покупцеві.

Ми приймаємо книги усіма мовами, крім російської. Детальніші інструкції як користуватись нашим телеграм ботом ви можете знайти за цим посиланням. 

Якщо з якихось причин продавець не відправив вам книгу, яку ви купили у інтернет магазині, ми запропонуємо вам обрати іншу книгу на суму попередньої пожертви.  

Фінансова звітність фонду буде публікуватись за на відповідній сторінці відповідно до чинного законодавства України. Щомісяця фонд закриватиме збір коштів та переказуватиме їх на потреби різних підрозділів Збройних сил України.

Підписуйтесь на наші соціальні мережі: інстаграм та фейсбук. Наближаймо перемогу України разом! 

ЗМІ про нас