Перейти до вмісту
Благодійна онлайн-книгарня
Благодійна онлайн-книгарня
У вас на телефоні є телеграм?

У вас на телефоні є телеграм?

Усі свої книги ви додаєте на сайт через застосунок Telegram-боту. Просто перейдіть за цим посиланням і відкрийте книжковий бот. Слідкуйте за вказівками бота. Процес додавання книги займе 74 секунди. Перед цим радимо завчасно зробити якісні знімки ваших книг, їх можна зробити з тематичними фонами, зверніть увагу на освітленість кімнати. На сайті ви знайдете окремий розділ про те як правильно сфотографувати книгу. Покупці книжок часто звертають увагу на оригінальні фото від попередніх власників. Ви можете самостійно створити єдиний стиль своїх проданих книг і тим самим завоювати прихильність нових покупців. Скоро на сайті з'явиться рейтинг кращих продавців місяця - це люди які вчасно відправили всі свої книги і чиїми книгами дуже задоволені нові власники.

Як визначити стан вашої книги

Як визначити стан вашої книги

Перед тим як виставити книги на платформу, перегляньте їх вміст і понюхайте, переконайтеся в цілісності палітурки. Ваша книга продається на платформі, тож майбутній покупець обиратиме найкращі по вигляду книги. Даємо непрохані поради:) Запах - важливий елемент вживаних книг, можете описати стан книги в її описі. Книги із запахом їжі або тютюну вдруге не куплять. Перегляньте сторінки і поля книги, часто ми любимо записати свої думки чи важливу інформацію як коментар, зітріть гумкою свої таємниці або залиште їх новому господарю, на свій розсуд. Можете вкладати у книги листівки або закладки, так ви зробите приємно новому володарю книги і це підніме рейтинг покупок ваших книг.

Як відправляти книги

Як відправляти книги

Книга залишається у вас до моменту її відправки новому власнику. Після покупки на сайті вам прийде сповіщення з даними для відправки книг новим власникам. Радимо відправляти книги у 10-денний термін з дня покупки. Краще раніше, адже нову книгу чекає людина, яка інвестує її вартість у допомогу армії України. У разі затримки відправки книги з вами зв'яжеться адміністратор сайту і нагадає про відправку. Пам'ятайте, що покупці дуже люблять отримувати разом із книгами маленькі приємні сюрпризи. Книгу можна гарно спакувати, додати стрічки або цукерку перед відправкою. Ви можете самостійно стати кращим продавцем місяця і тоді ваші книги першими зв'являтимуться у підбірках сайту.

Ви благодійник!

Жертвуючи свої книги на нашій платформі ви допомагаєте наближати перемогу України. Ми написали просту інструкцію для того, що вам було ще легше це зробити.