Перейти до вмісту
Благодійна онлайн-книгарня
Благодійна онлайн-книгарня

Політика повернення коштів

Книжкові сили України не є класичним інтернет мазагином. Це платформа для збору благодійних пожертв на потреби Збройних сил України в обмін на книги. Купуючи книгу на платформі, ви погоджуєтесь із публічною офертою про надання благодійної пожертви. 

Ви маєте право повністю або частково повернути кошти протягом 14 днів з моменту покупки. Після того як цей термін мине, ви втратите право повернути кошти й більше не зможете цього зробити.

Усі кошти, виручені з продажу книг на платформі щомісячно будуть переказуватись на рахунок благодійної організації БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "КОММОН ГУД" як благодійна пожертва. Відповідно до статуту організації, зібрані кошти будуть використані на покращення обороноздатності України. 

Якщо продавець не відправив книгу?

Команда Книжкових сил України робить усе можливе щоб зробити процес купівлі книг на платформі максимально комфортним як для продавців, так і для покупців. Ви можете детальніше ознайомитись із правилами користування платформою на сторінці Про проєкт. 

Якщо протягом 10 днів ви не отримали книгу, ми запропонуємо вам обрати будь-яку іншу книгу на платформі в рахунок суми попередньої пожертви. 

Щоб повідомити нас про подібний випадок - скористайтесь сторінкою контакти.