Перейти до вмісту
Благодійна онлайн-книгарня
Благодійна онлайн-книгарня

Умови доставки товарів

Особливості роботи платформи

Як благодійний фонд, Книжкові сили України не є власником чи розпорядником товарів, які представлені на сайті. Згідно із умовами користування платформою книга залишається у власності продавця доти, поки її не придбають на платформі. Ми не можемо гарантувати, що доставка відбудеться у наперед визначені строки та спосіб. Команда проєкту Книжкові сили України робить усе можливе, щоб процес покупки книг на нашій платформі був максимально комфортним як для продавців, так і для покупців. Тому ми будемо контактувати із продавцем у разі виникнення будь – яких питань пов’язаних із доставкою.

Якщо ви не отримаєте куплену книгу протягом 10 днів, ми запропонуємо вам обрати будь-яку іншу книгу із наявних на сайті на суму, яку ви попередньо сплатили.

Щоб повідомити нам про проблеми із доставкою зв’яжіться із нами у будь-який спосіб описаний на сторінці контакти.

Процес доставки

Купуючи книги на нашій платформі ви можете обрати будь-який зручний спосіб доставки товару. Ми проінформуємо продавця про ваші побажання через телеграм бот. Якщо протягом 2 діб ми не отримаємо підтвердження готовності відправити книгу від продавця, ми самостійно зв’яжемось із ним, щоб оперативно вирішити усі потенційні проблеми.

Вартість доставки

Вартість доставки визначається службою доставки. Ми рекомендуємо, щоб доставку оплачував покупець.