Перейти до вмісту
Благодійна онлайн-книгарня
Благодійна онлайн-книгарня

Як прикріпити зображення файлом

Інструкція для IOS

Інструкція для IOS

Якщо ви користувач IOS, при виборі файлу орієнтуйтеся на дані зображення. Найперший ділом оберіть "скрепочку" і натисніть на неї.

Далі внизу меню біля функції галерея, розташований розділ Файл - натисніть на нього. Для зручності ми обвели його на малюнку поруч. Із двох варіантів Галерея чи Хмарного сховища, оберіть бажаний варіант.

Перед вами мають відкритися всі зображення, оберіть потрібні, гортаючи вгору і вниз. Натисніть на зображення і скористайтеся функцією надіслати. Готово!

Інстукція для Android

Інстукція для Android

Якщо ви користувач операційної системи Android, при виборі файлу користуйтеся підказками на зображенні поруч, на них обведені потрібні варіанти функцій.

Меню може відрізнятися у різних моделях телефонів. Для того щоб обрати потрібний вам файл знайдіть "скрепочку" і натисніть на неї. Перед вами відкриється останні зображення, під ними будуть різноманітні функції, такі як Галерея, Файл і розташування. Натисніть на Файл.

В наступному переліку орієнтуйтеся на функцію "Галерея" (орієнтуйтеся на зображення-підказку). Після цього оберіть потрібні зображення і натисніть функцію Відправити. Готово, ви успішно прикріпили файл!